977-050-020R121
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 977-050-020R121 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 977-050-020R121 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | BACKSHELL DB50 METALIZED PLASTIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 977-050-020R121 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | suojaus | Shielded |
| Sarja | 977 | plating | Nickel over Copper |
| Muut nimet | 950GME 977050020R121 |
Joitakin paikkoja | 50 |
| materiaali | Plastic, Metallized | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| ominaisuudet | Mating Screws 4-40, Sealed | Yksityiskohtainen kuvaus | 50 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded |
| Väri | Silver | Kaapelin tyyppi | Round |
| Kaapelilähtö | 180° | lisävaruste tyyppi | Two Piece Backshell |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
977-037-010-031 - valmistajat:
NorComp - Kuvaus:
CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY - Varastossa:
- Osa#:
9771050360R - valmistajat:
Wurth Electronics - Kuvaus:
ROUND STANDOFF M3X0.5 STEEL 5MM - Varastossa: