Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähetinvastaanottimen ICs > NRF24LE1-F16Q48-R7
NRF24LE1-F16Q48-R7
NRF24LE1-F16Q48-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta NRF24LE1-F16Q48-R7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero NRF24LE1-F16Q48-R7
Valmistaja Nordic Semiconductor
Kuvaus IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero NRF24LE1-F16Q48-R7 Valmistaja Nordic Semiconductor
Kuvaus IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28951 pcs Tietolomake NRF24LE1 Specification
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 1.9 V ~ 3.6 V
Tyyppi TxRx + MCU Sarja -
Sarjaliitännät I²C, JTAG, SPI, UART Herkkyys -94dBm
RF perhe / vakio General ISM > 1GHZ protokolla -
Virta - Output 0dBm Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 48-VFQFN Exposed Pad Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) modulaatio GFSK
muistin koko 16kB Flash, 1kB SRAM Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant GPIO 31
Taajuus 2.4GHz Yksityiskohtainen kuvaus IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN Exposed Pad
Datanopeus (maksimi) 2Mbps Nykyinen - Lähettävät 6.8mA ~ 11.1mA
Nykyinen - Vastaanotto 12.4mA ~ 13.3mA