Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > 15FR015E
15FR015E
15FR015E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 15FR015E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 15FR015E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 15FR015E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65539 pcs Tietolomake 10 Series (12,13,14,15,17)
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm) Sarja 10
paneeli tila 15 mOhms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element