Koti > Tuotteet > kytkimet > Kiertokytkimet > 312-11T2E
312-11T2E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 312-11T2E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 312-11T2E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus SWITCH ROTARY 11POS 30A 300V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 219 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero 312-11T2E Valmistaja Ohmite
Kuvaus SWITCH ROTARY 11POS 30A 300V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 219 pcs Tietolomake power tap switches (111, 212, 312, 412, 608, 711)
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 20V
Voltage Rating - AC 300V päättyminen Style Solder Lug
Sarja 312 Paneeli Leikkaus Mitat -
Muut nimet OH312-11T2E
OH312-11T2E-ND
käyttövoima 35 ~ 81gfm
Joitakin paikkoja 11 Napojen määrä per Deck 1
Dekkien 2 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Indeksi pysähtyy Fixed
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Rotary Switch 11 Position SP11T 30A (AC/DC) 300VAC Panel Mount
Syvyys takana olevaan paneeliin 117.50mm Nykyinen arvostelu 30A (AC/DC)
Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM) Yhteydenotto Material Silver Alloy
Yhteydenotto Finish - Piiri pakassa SP11T
Kulma Heitä 30° Actuator Type Flatted (6.35mm Dia)
toimilaite Pituus 28.58mm
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:312-10T2E
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V
  • Varastossa:265
  • Osa#:312-1201
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:3M E-A-R CLASSIC UNC 1=1PAIR
  • Varastossa:478363
  • Osa#:312-11T3E
  • valmistajat:Ohmite
  • Varastossa:130
312-1208 Image
  • Osa#:312-1208
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:3M E-A-R E-Z-FIT UNC 1=1PAIR
  • Varastossa:397954
  • Osa#:312-11E
  • Varastossa:427
  • Osa#:312-11T2
  • Kuvaus:3M E-A-R CLASSIC UNC 1=1000PAIR
  • Varastossa:908
  • Osa#:312-10T3
312-12 Image
  • Kuvaus:SWITCH ROTARY 12POS 30A 300V
  • Varastossa:438
  • Kuvaus:3M E-A-R TAPERFIT 2 1=1PAIR
  • Osa#:312-10E
  • Varastossa:557
  • Osa#:312-10T2
  • Kuvaus:3M E-A-R E-Z-FIT COR 1=1PAIR
  • Osa#:312-10T3E
  • Varastossa:149
  • Osa#:312-11T3