Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 610SJR00200
610SJR00200
610SJR00200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 610SJR00200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 610SJR00200
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5249 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 610SJR00200 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5249 pcs Tietolomake 60S Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±350ppm/°C Toimittaja Device Package SMD
Koko / Dimension 0.441" L x 0.126" W (11.20mm x 3.20mm) Sarja 60S
paneeli tila 2 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Strip, C Bend
Muut nimet 610SJR002
610SJR00200BK
Käyttölämpötila -40°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.154" (3.90mm)
ominaisuudet Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Strip, C Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Sävellys Metal Element
Liittyvät tuotteet
610HR005E Image
  • Osa#:610HR005E
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES 0.005 OHM 1W 3% AXIAL