Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > 805F1R5E
805F1R5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 805F1R5E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 805F1R5E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 5W
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero 805F1R5E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19378 pcs Tietolomake 89 Resistors Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Sarja Metal-Mite®89 paneeli tila 1.5 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Box Muut nimet OH805F1R5E
OH805F1R5E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.330" (8.38mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor