Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > AS25J1003ET
AS25J1003ET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AS25J1003ET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AS25J1003ET
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 100K OHM 5% 1.5W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero AS25J1003ET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 100K OHM 5% 1.5W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 480086 pcs Tietolomake AS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) Sarja AS
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 1.5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film