Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > B12J1R0E
B12J1R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B12J1R0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B12J1R0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1 OHM 12W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero B12J1R0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1 OHM 12W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22195 pcs Tietolomake 200 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm) Sarja Brown Devil® 200
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 12W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OHB12J1R0E
OHB12J1R0E-ND
Käyttölämpötila -
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 12W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound