Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > B20J2K0E
B20J2K0E
B20J2K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B20J2K0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B20J2K0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 2K OHM 20W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B20J2K0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 2K OHM 20W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27638 pcs Tietolomake 200 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm) Sarja Brown Devil® 200
paneeli tila 2 kOhms Virta (wattia) 20W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sävellys Wirewound