Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > B8J12K5E
B8J12K5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B8J12K5E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B8J12K5E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 12.5K OHM 8W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero B8J12K5E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 12.5K OHM 8W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25463 pcs Tietolomake 200 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.313" Dia x 1.000" L (7.94mm x 25.40mm) Sarja Brown Devil® 200
paneeli tila 12.5 kOhms Virta (wattia) 8W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OHB8J12K5E
OHB8J12K5E-ND
Käyttölämpötila -
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12.5 kOhms ±5% 8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Sävellys Wirewound
Liittyvät tuotteet
B8J15K Image
  • Osa#:B8J15K
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES 15K OHM 8W 5% AXIAL
  • Varastossa:21759
B8J1K0 Image
  • Osa#:B8J1K0
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES 1K OHM 8W 5% AXIAL
  • Varastossa:19321
B8J125E Image
  • Osa#:B8J125E
  • Kuvaus:RES 125 OHM 8W 5% AXIAL
B8J10RE Image
  • Osa#:B8J10RE
  • Kuvaus:RES 10 OHM 8W 5% AXIAL
B8J100 Image
  • Osa#:B8J100
  • Kuvaus:RES 100 OHM 8W 5% AXIAL
B8J15R Image
  • Osa#:B8J15R
  • Kuvaus:RES 15 OHM 8W 5% AXIAL
  • Osa#:B8J12R
  • Kuvaus:RES 12 OHM 8W 5% AXIAL
  • Osa#:B8J17K5
  • Kuvaus:RES 17.5K OHM 8W 5% AXIAL
B8J10R Image
  • Osa#:B8J10R
B8J125 Image
  • Osa#:B8J125
B8J10K Image
  • Osa#:B8J10K
  • Kuvaus:RES 10K OHM 8W 5% AXIAL