Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > C247-050-2VE
C247-050-2VE
C247-050-2VE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C247-050-2VE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C247-050-2VE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus HEATSINK FOR TO-247 WITH 2 CLIPS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C247-050-2VE Valmistaja Ohmite
Kuvaus HEATSINK FOR TO-247 WITH 2 CLIPS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25537 pcs Tietolomake C Series
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 1.500" (38.10mm)
Tyyppi Board Level, Vertical Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 5.00°C/W @ 200 LFM Muoto Rectangular, Fins
Sarja C Tehonkulutus @ lämpötilan nousun 2.5W @ 30°C
paketti Jäähdytetty TO-247 Muut nimet C2470502VE
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Finish Degreased
materiaali Aluminum Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Pituus 1.969" (50.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.710" (18.03mm) Halkaisija -
Yksityiskohtainen kuvaus Heat Sink TO-247 Aluminum 2.5W @ 30°C Board Level, Vertical kiinnitystapa 2 Clips and PC Pin