Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > C300K1R6
C300K1R6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C300K1R6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C300K1R6
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1.6 OHM 10% 300W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2569 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero C300K1R6 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1.6 OHM 10% 300W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2569 pcs Tietolomake 280 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Koko / Dimension 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Sarja Corrib®280 paneeli tila 1.6 Ohms
Virta (wattia) 300W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Muut nimet OHC300K1R6
OHC300K1R6-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 400°C Asennus Ominaisuus Brackets (not included)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.6 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor