Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Pyörivät potentiometrit, reostaatit > CLU1021E
CLU1021E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CLU1021E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CLU1021E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero CLU1021E Valmistaja Ohmite
Kuvaus POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4903 pcs Tietolomake Potentiometers
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style Solder Lug lämpötila kerroin -
kynttilä Linear Koko - Body Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
Sarja CLU Kierto 312°
resistiivinen Material Carbon Resistance (ohmia) 1k
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Muut nimet OHCLU1021E
OHCLU1021E-ND
Kierrosten lukumäärä 1
Gangtien lukumäärä 1 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Holkki Thread 1/4-32 Sisäänrakennettu kytkin None
säätö Tyyppi User Defined Actuator Type Slotted
toimilaite Pituus 0.625" (15.88mm) toimilaite Halkaisija 0.125" (3.18mm)