Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Pyörivät potentiometrit, reostaatit > CMU2531E
CMU2531E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CMU2531E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CMU2531E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus POT 25K OHM 2W CARBON LINEAR
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero CMU2531E Valmistaja Ohmite
Kuvaus POT 25K OHM 2W CARBON LINEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5303 pcs Tietolomake Potentiometers
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style Solder Lug lämpötila kerroin -
kynttilä Linear Koko - Body Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
Sarja CMU Kierto 312°
resistiivinen Material Carbon Resistance (ohmia) 25k
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Muut nimet OHCMU2531E
OHCMU2531E-ND
Kierrosten lukumäärä 1
Gangtien lukumäärä 1 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 25k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Holkki Thread 3/8-32 Sisäänrakennettu kytkin None
säätö Tyyppi User Defined Actuator Type Round
toimilaite Pituus 0.875" (22.23mm) toimilaite Halkaisija 0.250" (6.35mm)