Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > D100K4R0E
D100K4R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D100K4R0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D100K4R0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 4 OHM 100W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero D100K4R0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 4 OHM 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4076 pcs Tietolomake 210 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Dividohm®210
paneeli tila 4 Ohms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Muut nimet OHD100K4R0E
OHD100K4R0E-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 6.500" (165.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) Yksityiskohtainen kuvaus 4 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length