Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > D12K5R0E
D12K5R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D12K5R0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D12K5R0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 12W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero D12K5R0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 12W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7745 pcs Tietolomake 210 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Dividohm®210
paneeli tila 5 Ohms Virta (wattia) 12W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Muut nimet OHD12K5R0E
OHD12K5R0E-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 1.750" (44.45mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) Yksityiskohtainen kuvaus 5 Ohms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length