Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > D225K1R0
D225K1R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D225K1R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D225K1R0
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 225W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1530 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero D225K1R0 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 225W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1530 pcs Tietolomake 210 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Dividohm®210
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 225W