Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > D25K15KE
D25K15KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D25K15KE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D25K15KE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 15K OHM 25W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero D25K15KE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 15K OHM 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7052 pcs Tietolomake 210 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Dividohm®210
paneeli tila 15 kOhms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Muut nimet OHD25K15KE
OHD25K15KE-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 2.000" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Yksityiskohtainen kuvaus 15 kOhms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length