Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > D75K7K0E
D75K7K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D75K7K0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D75K7K0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 7K OHM 75W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero D75K7K0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 7K OHM 75W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4715 pcs Tietolomake 210 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Dividohm®210
paneeli tila 7 kOhms Virta (wattia) 75W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Muut nimet OHD75K7K0E
OHD75K7K0E-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 6.000" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Yksityiskohtainen kuvaus 7 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length