Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > EVRT252EPR22KE
EVRT252EPR22KE
EVRT252EPR22KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EVRT252EPR22KE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EVRT252EPR22KE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 0.22 OHM 10% 350W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero EVRT252EPR22KE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 0.22 OHM 10% 350W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2693 pcs Tietolomake EVF, EVR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Koko / Dimension 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm)
Sarja Euro-Power paneeli tila 220 mOhms
Virta (wattia) 350W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Asennus Ominaisuus Brackets (not included) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±10% 350W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound