Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > F20J1K5E
F20J1K5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F20J1K5E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F20J1K5E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero F20J1K5E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13283 pcs Tietolomake 250 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Koko / Dimension 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm)
Sarja Stackohm® 250 paneeli tila 1.5 kOhms
Virta (wattia) 20W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Flat Oval Muut nimet OHF20J1K5E
OHF20J1K5E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Flange Braces, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.375" (9.53mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5 kOhms ±5% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor