Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > F40J4K0E
F40J4K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F40J4K0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F40J4K0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 4K OHM 5% 40W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero F40J4K0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 4K OHM 5% 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6743 pcs Tietolomake 250 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Koko / Dimension 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm)
Sarja Stackohm® 250 paneeli tila 4 kOhms
Virta (wattia) 40W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Flat Oval Muut nimet OHF40J4K0E
OHF40J4K0E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Flange Braces, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.563" (14.29mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4 kOhms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor
Sävellys Wirewound Päällystys, Kotelomalli Vitreous Enamel Coated
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:F40J4K0
  • valmistajat:Ohmite