Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > F55J7R5E
F55J7R5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F55J7R5E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F55J7R5E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 7.5 OHM 5% 55W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero F55J7R5E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 7.5 OHM 5% 55W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7939 pcs Tietolomake 250 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Koko / Dimension 3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm)
Sarja Stackohm® 250 paneeli tila 7.5 Ohms
Virta (wattia) 55W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Flat Oval Muut nimet OHF55J7R5E
OHF55J7R5E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Flange Braces, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.563" (14.29mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 7.5 Ohms ±5% 55W Wirewound Chassis Mount Resistor