Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > FC4L110R002GER
FC4L110R002GER
FC4L110R002GER
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FC4L110R002GER luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FC4L110R002GER
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.002 OHM 5W 4320 WIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero FC4L110R002GER Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.002 OHM 5W 4320 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62748 pcs Tietolomake FC4L Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 11050
Koko / Dimension 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm) Sarja FC4L
paneeli tila 2 mOhms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 4320 (11050 Metric), 2043
Muut nimet FC4L110R002GERTR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 mOhms ±2% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil