Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVC0603T5004FET
HVC0603T5004FET
HVC0603T5004FET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVC0603T5004FET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVC0603T5004FET
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 5M OHM 1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero HVC0603T5004FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 5M OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72890 pcs Tietolomake HVC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) Sarja HVC
paneeli tila 5 MOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet HVC0603T5004FETDKR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage Thick Film