Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVC1206T1006JET
HVC1206T1006JET
HVC1206T1006JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVC1206T1006JET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVC1206T1006JET
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 100M OHM 5% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero HVC1206T1006JET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 100M OHM 5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63656 pcs Tietolomake HVC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) Sarja HVC
paneeli tila 100 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet HVC1206T1006JETDKR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage Thick Film