Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVC4020V1004JET
HVC4020V1004JET
HVC4020V1004JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVC4020V1004JET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVC4020V1004JET
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 4020
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero HVC4020V1004JET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 4020 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 52745 pcs Tietolomake HVC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 4020
Koko / Dimension 0.402" L x 0.201" W (10.20mm x 5.10mm) Sarja HVC
paneeli tila 1 MOhms Virta (wattia) 1.5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HVC4020V1004JET-ND
HVC4020V1004JETTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage Thick Film