Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > L12J3R3E
L12J3R3E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L12J3R3E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L12J3R3E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 12W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero L12J3R3E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 12W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17786 pcs Tietolomake 270 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Koko / Dimension 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Sarja 270 paneeli tila 3.3 Ohms
Virta (wattia) 12W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Muut nimet OHL12J3R3E
OHL12J3R3E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Brackets (not included)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3 Ohms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor