Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > L175J7K5
L175J7K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L175J7K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L175J7K5
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 175W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5788 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero L175J7K5 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 175W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5788 pcs Tietolomake 270 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Koko / Dimension 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
Sarja 270 paneeli tila 7.5 kOhms
Virta (wattia) 175W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Muut nimet OHL175J7K5
OHL175J7K5-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Brackets (not included)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 7.5 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor