Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > L225J100KE
L225J100KE
L225J100KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L225J100KE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L225J100KE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 100K OHM 5% 225W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero L225J100KE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 100K OHM 5% 225W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6211 pcs Tietolomake 270 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Koko / Dimension 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm)
Sarja 270 paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 225W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Asennus Ominaisuus Brackets (not included) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound
Päällystys, Kotelomalli Vitreous Enamel Coated
Liittyvät tuotteet
L225J150 Image
  • Osa#:L225J150
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W
  • Varastossa:6412
L225J10RE Image
  • Osa#:L225J10RE
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 10 OHM 5% 225W
  • Varastossa:5793
L225J100 Image
  • Osa#:L225J100
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 100 OHM 5% 225W