Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > L25J40KE
L25J40KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L25J40KE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L25J40KE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 40K OHM 5% 25W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero L25J40KE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 40K OHM 5% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11036 pcs Tietolomake 270 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Koko / Dimension 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Sarja 270 paneeli tila 40 kOhms
Virta (wattia) 25W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Muut nimet OHL25J40KE
OHL25J40KE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Brackets (not included)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 40 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor