Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > L25J800E
L25J800E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L25J800E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L25J800E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 800 OHM 5% 25W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero L25J800E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 800 OHM 5% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13057 pcs Tietolomake 270 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±260ppm/°C Koko / Dimension 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Sarja 270 paneeli tila 800 Ohms
Virta (wattia) 25W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Muut nimet OHL25J800E
OHL25J800E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Brackets (not included)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 800 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor