Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > LVM25FVR025E-TR
LVM25FVR025E-TR
LVM25FVR025E-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LVM25FVR025E-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LVM25FVR025E-TR
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.025 OHM 1% 1W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero LVM25FVR025E-TR Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.025 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 326600 pcs Tietolomake LVM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Sarja LVM
paneeli tila 25 mOhms Virta (wattia) 1W