Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MJ4022FE-R52
MJ4022FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MJ4022FE-R52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MJ4022FE-R52
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 40.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
Product parameter
Osa numero MJ4022FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 40.2K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3429301 pcs Tietolomake Metal Devil Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Sarja Metal Devil® MJ
paneeli tila 40.2 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet MJ4022FER52 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 40.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film