Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > OJ2705E-R52
OJ2705E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OJ2705E-R52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OJ2705E-R52
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 27 OHM 1/8W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
Product parameter
Osa numero OJ2705E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 27 OHM 1/8W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6525488 pcs Tietolomake Little Rebel Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin -450ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Sarja Little Rebel® OJ
paneeli tila 27 Ohms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OJ2705ER52 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 27 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film