Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > OK1055E-R52
OK1055E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OK1055E-R52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OK1055E-R52
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1M OHM 1/4W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
Product parameter
Osa numero OK1055E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1M OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4202609 pcs Tietolomake Little Rebel Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin -700ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Sarja Little Rebel® OK
paneeli tila 1 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OK1055ER52 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film