Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > OK1605E-R52
OK1605E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OK1605E-R52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OK1605E-R52
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 16 OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero OK1605E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 16 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4520810 pcs Tietolomake Little Rebel Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin -450ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Sarja Little Rebel® OK
paneeli tila 16 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OK1605ER52 Käyttölämpötila -
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 16 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film