Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > OL1065E-R52
OL1065E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OL1065E-R52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OL1065E-R52
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 10M OHM 1/2W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero OL1065E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 10M OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3557164 pcs Tietolomake Little Rebel Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin -800/ +1500ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Sarja Little Rebel® OL
paneeli tila 10 MOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OL1065ER52 Käyttölämpötila -
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film