Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > OM2425E-R58
OM2425E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OM2425E-R58 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OM2425E-R58
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 2.4K OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
Product parameter
Osa numero OM2425E-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 2.4K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2608057 pcs Tietolomake Little Rebel Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin -450ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Sarja Little Rebel® OM
paneeli tila 2.4 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OM2425ER58 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.4 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film