Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RC0R5DB100RJE
RC0R5DB100RJE
RC0R5DB100RJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RC0R5DB100RJE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RC0R5DB100RJE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 100 OHM 5% 1/2W J LEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero RC0R5DB100RJE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 100 OHM 5% 1/2W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23218 pcs Tietolomake Surface Mount Power
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package SMD J-Lead, Recessed
Koko / Dimension 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) Sarja RC
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6327 J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 33 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.231" (5.87mm)
ominaisuudet Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Sävellys Carbon Composition