Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RW1S0BAR100FT
RW1S0BAR100FT
RW1S0BAR100FT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RW1S0BAR100FT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RW1S0BAR100FT
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 1W J LEAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 23636 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero RW1S0BAR100FT Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 1W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 23636 pcs Tietolomake Surface Mount Power
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±90ppm/°C Toimittaja Device Package SMD J-Lead, Pedestal
Koko / Dimension 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) Sarja RW
paneeli tila 100 mOhms Virta (wattia) 1W