Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RW2R0DAR005JET
RW2R0DAR005JET
RW2R0DAR005JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RW2R0DAR005JET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RW2R0DAR005JET
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RW2R0DAR005JET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 81099 pcs Tietolomake Surface Mount Power
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package SMD J-Lead, Recessed
Koko / Dimension 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Sarja RW
paneeli tila 5 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4524 J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.231" (5.87mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Sävellys Wirewound