Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RW3R0DB10R0J
RW3R0DB10R0J
RW3R0DB10R0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RW3R0DB10R0J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RW3R0DB10R0J
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 10 OHM 5% 3W J LEAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5501 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RW3R0DB10R0J Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 10 OHM 5% 3W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5501 pcs Tietolomake Surface Mount Power
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package SMD J-Lead, Recessed
Koko / Dimension 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) Sarja RW
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6327 J-Lead
Muut nimet RW3R0DB10R0JBK Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.231" (5.87mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound Sävellys Wirewound