Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RW3R5EAR030JE
RW3R5EAR030JE
RW3R5EAR030JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RW3R5EAR030JE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RW3R5EAR030JE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 0.03 OHM 5% 3.5W J LEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero RW3R5EAR030JE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 0.03 OHM 5% 3.5W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32758 pcs Tietolomake SMT Power Resistors
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 3.5W Jännite - Breakdown SMD J-Lead, Recessed
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Sarja RW RoHS-tila Bulk
Polarisaatio 8127 J-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Valmistajan osanumero RW3R5EAR030JE Korkeus - Istuva (Max) 0.278" (7.06mm)
ominaisuudet Current Sense FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 0.03 Ohm ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES SMD 0.03 OHM 5% 3.5W J LEAD Päällystys, Kotelomalli Wirewound