Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > SM102033006FE
SM102033006FE
SM102033006FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM102033006FE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM102033006FE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 300M OHM 1W 1% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero SM102033006FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 300M OHM 1W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32532 pcs Tietolomake Slim-Mox Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm) Sarja Slim-Mox
paneeli tila 300 MOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet OHSM102033006FE
OHSM102033006FE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.340" (8.64mm) ominaisuudet Non-Inductive
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 300 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film