Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > SM108034004FE
SM108034004FE
SM108034004FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM108034004FE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM108034004FE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 4M OHM 2.5W 1% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero SM108034004FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 4M OHM 2.5W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22119 pcs Tietolomake Slim-Mox Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm) Sarja Slim-Mox
paneeli tila 4 MOhms Virta (wattia) 2.5W