Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > SM204031006FE
SM204031006FE
SM204031006FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM204031006FE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM204031006FE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 100M OHM 2W 1% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero SM204031006FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 100M OHM 2W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 33245 pcs Tietolomake Slim-Mox Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm) Sarja Slim-Mox
paneeli tila 100 MOhms Virta (wattia) 2W