Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TA025PW20R0J
TA025PW20R0J
TA025PW20R0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TA025PW20R0J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TA025PW20R0J
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 20 OHM 25W 5% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 11202 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero TA025PW20R0J Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 20 OHM 25W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 11202 pcs Tietolomake TA Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Powerchip®
Koko / Dimension 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm) Sarja Power Chip® TA
paneeli tila 20 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C Lukumäärä Päätteet 4
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.189" (30.21mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Sävellys Thick Film