Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TA205PA5R00J
TA205PA5R00J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TA205PA5R00J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TA205PA5R00J
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 5 OHM 5W 5% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 40800 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero TA205PA5R00J Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 5 OHM 5W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 40800 pcs Tietolomake TA Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Powerchip®
Koko / Dimension 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm) Sarja Power Chip® TA
paneeli tila 5 Ohms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet OHTA205PA5R00J
OHTA205PA5R00J-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.020" (25.91mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film