Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TAH20PR510J
TAH20PR510J
TAH20PR510J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TAH20PR510J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TAH20PR510J
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.51 OHM 20W 5% TO220
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3967 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TAH20PR510J Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.51 OHM 20W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3967 pcs Tietolomake TAH20, TCH35 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package TO-220
Koko / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) Sarja TAH
paneeli tila 510 mOhms Virta (wattia) 20W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-2
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.52mm) ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 510 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film